С радост споделяме благодарствено писмо от родителите на учениците от 2. „Б“ клас, изучаващи италиански език при г-жа Калина Караянева - директор на 17. СУ.
Писмото е израз на признателност за всеотдайността, професионализма и вдъхновението, с които тя подкрепя децата в първите им стъпки в света на италианския език и култура.
За нашето училище подобни думи са особено ценни, защото показват силата на доверието и сътрудничеството между учители, ученици и родители.
Благодарим за топлите думи и подкрепата!
Поздравяваме г-жа Караянева за всеотдайния труд, творческия подход и любовта към учениците!