17. СУ "Дамян Груев" - град София

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО към г-жа Караянева за обучението по италиански език

   С радост споделяме благодарствено писмо от родителите на учениците от 2. „Б“ клас, изучаващи италиански език при г-жа Калина Караянева - директор на 17. СУ.

   Писмото е израз на признателност за всеотдайността, професионализма и вдъхновението, с които тя подкрепя децата в първите им стъпки в света на италианския език и култура.

   За нашето училище подобни думи са особено ценни, защото показват силата на доверието и сътрудничеството между учители, ученици и родители.

   Благодарим за топлите думи и подкрепата!

   Поздравяваме г-жа Караянева за всеотдайния труд, творческия подход и любовта към учениците!

Прикачени документи

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО 2. Б